Moja lista blogów

niedziela, 3 czerwca 2012

czas dla siebie?!

ha! nawet nie przypuszczałam, że opieka i wychowywanie takiego małego szkraba jest tak czasochłonne i tak absorbujące!! M. ma już 2 tygodnie i z dnia na dzień robi się coraz bardziej słodszy:) uwielbiam na niego patrzeć, przebywać z nim, przytulać....nie przypuszczałam tylko, że małe dziecko może być aż takim pochłaniaczem czasu. Przez cały tydzień próbowałam wyprasować nie wielką ilość naszych wypranych ubrań i dopiero wczoraj mój mąż zakończył dzieła, bo 5 dni to dla mnie za mało:) a o sprzątaniu już nie wspomnę...przez ostatni tydzień obiady przychodziła gotować nam moja mama, bo przecież gdyby nie ona, o pożywnym dla nas obojga obiedzie moglibyśmy tylko marzyć:) dlatego jestem tak pełna podziwu dla siebie, że przez ostanie 3 dni miałam czas na ugotowanie obiadu- hahahha:)

Jednak największa radochę sprawiają mi chwile, kiedy jesteśmy wszyscy we trójkę, spędzamy razem czas i cieszymy się sobą....

Wczoraj wieczorem spędziliśmy z Łukaszem pierwszy wspólny wieczór tylko we dwoje ( maluszek grzecznie spał w łóżeczku) i wykorzystaliśmy go na nadrobienie zaległości w obejrzeniu odcinków naszego ulubionego serialu.

Ach, teraz już wiem, ze bycie mamą to praca na 24godz/ dobę!!! i o dziwo kocham to robić:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)