Moja lista blogów

niedziela, 2 września 2012

Za oknem pogoda niezmienne od wczoraj ponura i deszczowa, jednak dzisiejszy dzień wydaje się już od samego rana nie tylko weselszy, ale radośniejszy i słoneczny:) To za sprawą niedzieli!!!! ten dzień zawsze spędzamy razem, rodzinnie całą trójką ciesząc się sobą:) Dziś mój mąż stwierdził, że dobrze, że jest w tygodniu taka niedziela, "bo człowiek ma czas na dla siebie i rodziny. Robi coś innego" i ja się z nim w 100%-ch zgadzam:) Wygląda to u nas następująco: chodzimy w piżamach do południa, dłużej wylegujemy się w łóżku, oczywiście razem z synkiem ( on pewnie po tym poznaje, że to niedziela, bo z rana zawsze ląduje u nas w łóżku. w innych dniach śpi w łóżeczku:)). Śniadanie zrównuje nam się w tedy zazwyczaj z obiadem, a nawet poranna kawa przed dziesiątą smakuje jakoś inaczej, lepiej:) a to ta sama kawa:) Potem zaczynamy planować wspólne wyjście na spacer i do kościoła. Łukasz odpoczywa od pracy, ja od prac domowych, a Miłosz buszuje z obojgiem rodziców przez cały dzień! Jak jesteśmy z nim zawsze oboje, ma cały czas uśmiechniętą buzię:)!!! I to jest super!!!:)

Muszę się przyznać, że od kilku dni chodzi za mną jakiś babski wypad do klubu, na ploty, tańce do białego rana:) Tak bym z chęcią poszła poszaleć na parkiecie z moimi LEJDIS;) niestety każda z nas ma masę zajęć i obowiązków, ale każda z nas odczuwa taka potrzebę, więc pewnie zanim  "pospolite ruszenie" dopasuje się da naszych harmonogramów, to będzie jakiś październik- listopad, ale będzie!!:)
Na razie muszę uporać się z bolącymi plecami:( ale gdy słyszę takie piosenki, nogi same rwią się do tańca, a i gotuje i sprząta się przy nich wyjątkowo przyjemnie:)
lub

MIŁEJ NIEDZIELI :)

5 komentarzy:

 1. Fajne takie rodzinne niedziele ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może znajdzie się chwila na taki wypad:). A co do niedzieli, ja równiez kocham ja własnie za to, choc wylegiwać w łózku to akurat sie nie wyleguje, ale ten czas z rodziną:). To naprawde magiczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopóki nie mieliśmy Ignasia też tak spędzaliśmy niedziele,a teraz niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam tą piosenke z reklamy carlo rosi :)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)