Moja lista blogów

wtorek, 12 lutego 2013

szybko, szybko nie ma czasu!!!!

wpadam tylko na chwilkę. przeglądam wasze blogi, nacieszam oczy i uszy waszymi postami, zdjęciami i strasznie tęsknię za moim blogowym światem. Niestety, jak zwykle brak czasu, ale to dobrze!!!! Bo coś się dzieje:) Od dziś układamy z mężem panele we dwoje (tzn. będziemy od wieczora), wprawialiśmy już razem w sobotę drzwi wewnętrzne między domem, a garażem...dalimy rade! choć szczerze mówiąc znając nasze charaktery, myślałam że się pozabijamy i pokłócimy nie raz, a tu miłe zaskoczenie...a to buziak, a to uśmiech...:):) od dzisiaj będę asystentem majstra męża w układaniu paneli...a jak ułożymy to będzie już garderoba i zniknie ściana płaczu juuuupi:)

Od czwartku mały przebywał u mojej mamy, bo było i malowanie dołu (korytarza) i inne prace, więc dom wyglądał jak po tajfunie lub jak dobry plac budowy, ale...powoli, powoli do celu się zbliżamy:)

A tak szybko, szybko to Miłosz próbuje siadać już sam- super!!!!, układa kostkę rubika- hi hi hi nie żeby całą, ale kręci kosteczka jak ta lala;) Gaworzy już coraz więcej...ach...co dzień coś nowego wyczynia Słodziak mały.

Miłego dnia Kochani:*

8 komentarzy:

 1. Powodzenia w układaniu paneli:D

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że tyle dobrego u Was! Całuski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. coraz "rozumniejsze" te nasze dzieci - córasek kostki rubika jeszcze nie próbowała rozkładać ale ostatnio wszystko wkłada i wyjmuje z wszystkiego :)))

  ps. otagowałam Cię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w układaniu paneli!

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymajcie się dzielnie!
  i do Nas wpadajcie na Konkursy!
  http://pannamiijejzabawki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up and also the rest of the website is extremely good.


  My blog post: www.andrewewaltz.net
  my web page: Rahula.Info

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)