Moja lista blogów

poniedziałek, 11 marca 2013

o tym weekendzie lepiej byłoby zapomnieć

Tak byłoby najlepiej!!! Choć nie jest to na tyle proste. Weekend zaczął się dość przyjemnie. Rano wybraliśmy się do centrum w którym kupujemy płytki do łazienki na górze, aby poprawić projekt jaki zaproponowała tamtejsza pani dekorator. A, że usługa była gratis do płytek, to czemu nie. Przeznaczyliśmy konkretna cenę na łazienkę i zmieniać jej nie chcemy. Projekt po poprawkach bardzo nam się spodobał. Skromna, jasna, przytulna...


Niestety, po przeliczeniu płytek które wstępnie nam się podobały przekroczyła prawie koszt całości naszej łazienki. Na szczęście mają w swojej ofercie tańsze, które świetnie pokryją się z tym projektem. Ale w drodze powrotnej z głupiego powodu tak się pokłóciliśmy, że oczywiście odbiło się to na całym weekendzie. 
Dobrze, że w niedzielę odwiedzili nas znajomi, bo jakoś wszystko przycichło...Wieczorem już było zawieszenie broni, ale i tak uważam, że w ogóle wejście na ścieżkę wojenna było głupotą. nO ALE TAKIE JEST ZYCIE!!! Nikt nie obiecywał, że zawsze będzie przyjemnie. 

W piątek moi chłopcy obaj o mnie pamiętali:0 od Ślubnego stałam piękną różę, a od Miłoszka cudownego żółtego tulipana. Kocham tulipany!!!:)

Poniedziałkowy powrót do pracy, to katorga. Od jakiegoś czasu praca staje się dla mnie katorgą. Nie ze względu na sama pracę, ale na atmosferę... Trudno jest pracować z rodziną. Czasem mam ochotę uciec stąd, poszukać czegoś nowego, zmienić otoczenie...Pewnie za jakiś czas to nastąpi, ale na razie chciałabym najpierw urodzić drugie dziecko, odchować troszkę, a potem zająć się już tylko karierą. Zobaczymy jak to będzie... czas pokaże.


6 komentarzy:

 1. Łazienka rewelacyjnie będzie wyglądała. Z rodziną to się najlepiej na zdjęciach wychodzi, trzymam kciuki, żeby się tam poprawiła atmosfera ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. łazienka pięknie się prezentuje w projektach, więc na żywo pewnie będzie jeszcze ładniejsza! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna, jasna łazienka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki, abyś nie zwariowała w pracy.
  Przepiękna łazienka.
  Pozdrawiam.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pikna łazienke bendziecie mieli:)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)