Moja lista blogów

sobota, 11 kwietnia 2015

Sobota

Ach, co ty był za dzień.!:) Najpiękniejszy chyba tego roku:)!!! Cudowna pogoda zamieniła zwykle zapowiadający się dzień w sielankę!
Olek postawił nas na nogi o 5:40! Koszmar jakiś, zwłaszcza, że wróciłam dość późno ze spotkania z moja przyjaciółką. Zadowolony z siebie mały gagatek zjadł śniadanko i poszedł spać?!:)
Normalnie zrobiłabym to samo, ale jak zobaczyłam w jakim stanie cała trójka zostawiła wczoraj dom, to zrobiłam sobie kawę, bo bez kawy to ja nie działam i latałam na szmacie po domu. Opłaciło się:) do 8;00 dom był ogarnięty, a ja kończyłam przygotowywać śniadanie. Po 8 zrzuciłam całą ekipę z łóżek i chwile później całą trójką jedliśmy śniadanie. Olek oczywiście odsypiał w tym czasie nadal swoja wczesna pobudkę..ehhh...
Po 9:00 całą rodziną (łącznie ze śpiącym królewiczem;)) pracowaliśmy już w ogrodzie:). Cudowna sprawa:) Poważnie!:) Mąż złapał za piłę i siekierkę i stertę drzewa do pocięcia. Ja za taczki i wywóz owego drewna do naszej 'drewutni", co by ciepełko czekało do przyszłej zimy:)
Jednak najwięcej pracy wykonali Milosz z Olkiem. Zabawa to ciężka praca, a jeszcze wspólna to już mega wyczyn;)
W miarę im to szło, chociaż pod koniec dnia dali nam nieźle popalić.  Teraz już coraz chętniej bawią się razem. Niestety ostatnio często obaj chcą ta sama zabawką na raz;(


 No make up:) I guzik mnie obchodzi, że bez tuningu. Niech żyje naturalność! No przynajmniej dziś;)


Postanowiliśmy, że jutro pojedziemy do Kościeliska, puki ładna pogoda jest. Chłopcom dobrze zrobi zmiana powietrza, choć na chwilę. Ponieważ czuję się dziś napromieniowana idę kończyć sernik :) Przepis sernik wigilijny;)
Miłego weekendu:)

3 komentarze:

  1. Słodziaki :) U nas też dzisiaj cały dzień w ogrodzie :) Bez makijażu też ładnie wyglądasz :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Na łonie natury naturalny wygląd jest wręcz wskazany :)

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)