Moja lista blogów

niedziela, 8 listopada 2015

listy do Mikołaja- wysłane:)

Szybkim rzutem na taśmę, oświeciło mnie, że za miesiąc Mikołaj! Pamiętając zeszłoroczne podejście Miłosza do tej imprezy, zapytałam, czy piszemy list do Mikołaja, żeby wiedział co chcą dostać. W tym roku dla Miłosza Mikołaj jest cool:) Chyba już w pełni rozumie na czym polega to "święto";)
Nie tracąc więc zapału, Panowie zabrali się za malowanie prezentów, które ja skrupulatnie zapisywałam na ich karteczkach podczas rysowania:) Oczywiście auta, pociągi i wszelkie pojazdy jeżdżące dominują, ale zaskoczyło mnie kilka pozycji: jak gra w Tappiego (Miłosz Go uwielbia, a w grę grał chwilę na targach i o niej pamiętał:) czy domino, które ostatnio układał na angielskim:) 

 Olciu natomiast tylko namiętnie mówił o autach i monte;) co matka rzecz jasna zapisała. Jednak dużo większą frajdę miał nie tyle z rysowania, co z kreatywnego wymyślania "do czego służą kredki" lub w wyszukiwaniu nowych zastosowań. Oto efekt Jego ciężkiej pracy:)

W niedziele mistrzem zabaw i nieodłącznym ich elementem jest dla chłopców tata! Ja nie istnieję dla nich wtedy (no chyba, że trzeba dać jeść;) Tata jest ich całym światem i na krok Go nie odstępują:):) Biegają, jeżdżą, skaczą, grają. wycinają, malują, łobuzują, wygłupiają się. Mają swoje wyimaginowane warsztaty, naprawy i produkcje:)

I choć czasu nam na wszytko brakuje, a wiele rzeczy ciągnie się mozolnie, to dla nich czas jest. Nasze dzieci to dla nas cały świat, wszystko robimy głównie dla nich.
Dlatego nie przeszkadza mi to, że tyle trwa u nas wszystko. Choć czasem sił mi brak na wszystko. Cały ten tygodniowy maraton to męka, ale takie jest życie...
Dlatego cieszę się każdą chwilą, bo czas tak szybko ucieka.


1 komentarz:

  1. fajne fotki :D u nas mikołaj jest na tapecie jakieś 6 miesięcy...Denisek ciągle powtarza że chce wyskocznię hotwheels od mikołaja :)

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)