Moja lista blogów

niedziela, 17 stycznia 2016

mistrzostwa europy i szopki w krakowie

Od kilku dni w krk odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. My również kibicujemy mocno naszym szczypiornistom. Jednak taka duża impreza w mieście, o fajna sprawa. Codziennie organizowane są strefy kibica, w których przygotowane są bardzo ciekawe i fajne zajęcia dla każdego. My wybraliśmy się dzisiaj do strefy kibica z chłopcami. Miłosz uwielbia piłkę ręczną, a my chcieliśmy spędzić ciekawy dzień z synami. Po obiedzie u mamy wybraliśmy się na mały rynek. Przygotowanie organizatorów, to fantastyczna zabawa dla każdego w każdym wieku. Dla dzieci dużo atrakcji z narodami. Rzuty do bramek, zabawy z piłką ręczną, testy sprawnościowe i zajęcia plastyczno- artystyczne:) Świetnie przygotowane pod kątem organizacji i promocji piłki ręcznej!

 Potem poszliśmy obejrzeć wystawę szopek krakowskich.  Ja ostatni raz byłam na tej wystawie w podstawówce. Teraz wspólnie z mężem zabraliśmy tam chłopców. Byli oczarowani i zachwyceni! Olkowi najbardziej podobały się zegary na szopkach i smoki wawelskie:) Miłoszkowi natomiast te, które widać było, że robione ręką dziecka:) Nawet zasugerował, że też by zrobił taką, ale rozmyślił się po chwili;) Nie robiłam zdjęć, ponieważ zobaczenie ich w realu (jeśli ktoś ma możliwość) jest dużo lepsza. Serdecznie polecam:) Wystawa jest w muzeum historycznym miasta Krakowa na rogu Rynku głównego i Szczepańskiej.
Wspaniale jest się ruszyć z domu, mimo, że opatuleni jak niedźwiedzie;)

3 komentarze:

 1. Cudowne są takie dni spędzone rodzinnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż oczy się świecą, kiedy patrzę na te zdjęcia... Zazdroszczę widoków!

  Przy okazji serdecznie zapraszam do konkursu na moim blogu, w którym do wygrania jest aspirator dla dziecka! Więcej informacji TUTAJ. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stefano też uwielbia szopki, które we Włoszech są bardzo popularne. W przedszkolu poprzestawiał wszytskie figurki. My w tym roku bylismy ogladać żywą szopkę i ta też przypadła mu do gustu.

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)