Moja lista blogów

czwartek, 10 marca 2016

gang osiedlowych mam vol.2

Kiedy 4 lata temu na chwilkę wprowadzaliśmy się do mojego brata do mieszkania, na "trzy tygodnie", które zamieniły się w 5 miesięcy, kiedy nasz dom kończył sie budować. Nie wiedziałam i nie myślałam nawet o tym, że przez tak krótki czas dane mi będzie spotkać cudowne kobiety, z którymi mam przyjemność spotykać się i znać się już cztery lata:)

Jest nas 6. Każda inna i wyjątkowa zarazem. Każda z nas z innymi doświadczeniami, podejściem życiowym, na innym etapie egzystencji i bycia matka, żoną i kobietą. Każda z innym podejściem do świata i temperamentem.
A jednak tak pięknie poskładało nam się to w całość i od jakiegoś czasu dzięki Bogu udaje nam się wspólnie spotkać na kawie, winku, herbacie (oczywiście kiedy dzieci już śpią).
Te nasze spotkania to chyba dobre motory napędowe do niezwariowania w codzienności. Mam wrażenie, że dzięki naszej "różnorodności", każda czerpie dla siebie coś potrzebnego:)

Nigdy nie przypuszczałam, że może nawiązać się taka więź między kobietami, które się nie znały wcześniej. Które mógł połączyć plac zabaw ;)

Dla mnie samej moje "osiedlowe matki" to niesamowite wsparcie, inspiracja, relaks. Nie ma chyba już tematu którego nie przerabiałyśmy i problemów, o których mało wiemy.
Dlatego Bogu dziękuję za to babki moje, że postawił Was wszystkie na mojej drodze!! Że dane mi jest być częścią małej wspólnoty, którą tworzymy.

Pięknie jest móc mieć w gronie znajomych takie Perełki jak Wy:)


3 komentarze:

  1. Tak Młoda i w sumie wszystkie mamy UWAGA---- 12 DZIECI !!! Bo Madzia nasza już prawie prawie :P I mi jest szalenie miło, że jesteśmy wszystkie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak przyjaciólki z serialu ;)fajna sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. masz wielkie szczęście..w obecnym świecie ciężko znaleźć fajne koleżanki - wszyscy gdzies uciekają, chowają się, nie mają czasu

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)