Moja lista blogów

czwartek, 24 marca 2016

zapach jaśminu

Dzisiejszy poranek przywitał mnie pięknym słońcem. Jest nadal tak optymistycznie, ponieważ jest godzina 8:31, a słonko i tak świeci:) Po biurze unosi się piękny i słodki zapach jaśminu (to zasługa mojej nowej mgiełki;)). Moja kawa jest już bardzo zimna, ale nie zmienia to faktu, że jestem pozytywnie nastawiona do dzisiejszego dnia. 
To słońce mimo mrozu nastawia mnie tak pozytywnie do świata dziś:)

Moi chłopcy, którzy przewracają do góry nogami nie tylko nasz dom, ale i każdy dzień. Dziś obaj zapragnęli iść w strojach "odświętnych" do żłobka i do przedszkola. Więc wystrojeni jak do cioci na imieniny poczłapali z mężem do swoich placówek:) 
Miłoszek odwiedził mnie dzisiaj w pracy, po odprowadzeniu Olusia:) On uwielbia tu przychodzić, bo tu w mojej pracy zawsze jest co robić. Dziś z wielką satysfakcją pomagał nosić skrzynki klientowi. Jego uśmiech i szczęście tamtej chwili, biły większymi promieniami niż słonko za oknem:) 

A ja mam ochotę na truskawki:):) :):):)

Powoli przygotowujemy się do świąt. Nadal nie planuję nic na 100%, bo wiadomo jak to z dziećmi bywa i z planami. W tym roku jest inaczej. Ja nie robię nic na wariata. Wszystko samo się układa, dogrywa. I wiem, że jest tak tylko dlatego, że  w tym roku święta będą dobre, bo rozpoczynam święte Triduum Paschalne od najważniejszej sprawy: już jestem dawno po spowiedzi. Czuję, że to zmieniło wszystko. Nareszcie znalazłam złote lekarstwo na zabieganie przed świąteczne:)

Kilka dni temu moja mama robiąc porządki w szafach, znalazła moją starą książeczkę z  
harcerstwa!!! Jejku, jak ja się ucieszyłam. Rok 1994 oł jeee:) Wróciły miłe wspomnienia. Chowam ja do moich skarbów, a kiedyś pokażę dzieciom:)

I kupiłam wczoraj przypadkiem sukienkę na przecenie w reserved. Ceglastą, z bez rękawów, z niedużym półgolfem. Całe życie uważałam, że takie to nie moja bajka. A jak ubrałam, to wiedziałam, ze się polubimy;)  Teraz tylko na piękne ciepło czekam, bo słonko już mam:):):)

Zastanawiam się tylko, jak ja przeżyję dzisiejsze zakupy z mężem?? Bo tylko On nie ma nic na święta jeszcze;)

1 komentarz:

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)