Moja lista blogów

czwartek, 22 grudnia 2016

remiza strażacka

Za sprawą ostatniej pasji Olka, w naszym domu przoduje temat straży pożarnej. Olek jest oczarowany nie tylko wozami strażackimi, ale samymi strażakami również. Wszystko za sprawą dzielnego strażaka Sama:) Od prawie dwóch miesięcy nasz Zuch rozkochany jest w Jego wyczynach i bohaterstwie. Do  czasu św. Mikołaja mieliśmy tylko jeden wóz strażacki, a teraz?! Mamy takie wyposażenie za sprawą Mikołajów, że mamy tych wozów już 4. Do tego śmigłowiec ratowniczy i łódź ratunkową:) Do tego jeszcze 4-ch dzielnych strażaków w tym samego Sama:) Olek niczym innym i w nic innego sie nie bawi tylko w straż. No wyjątkiem jest, kiedy mrygają światełka na choince w salonie. W tedy siada na kanapie i udaje, że jedzie jako policjant:) 
Na dobranoc czytamy zawsze historie strażaka sama, których dzięki Bogu mamy tylko 3, ale Olek zna je juz na pamięć, a i tak nie odpuszcza:)
Przyjemnie jest patrzeć na tą fascynację Olusia. Miłosz przechodził podobną fazę na stacjykowo. Teraz Olek na strażaków:)
Ciekawa jestem na co zajawkę będzie miał Jakub;)?


4 komentarze:

 1. U syna od kilka lat na 1 miejscu są dinozaury i ogólnie prehistoria. Choć inne rzeczy też go interesują. Fazę na straż pożarną też miał. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest niesamowite jak nasze dzieci potrafia sięinteresować światem:)

   Usuń
 2. Moniu, Olek ma to zapewne po Arku. Zabierzcie go w lecie na zawody strażackie, to sama zobaczysz 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy do lata wytrzyma ta pasja, bo wiesz jak to jest z dziećmi;)

   Usuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)