Moja lista blogów

poniedziałek, 5 grudnia 2016

szczęście

Dla każdego z nas szczęście jest zupełnie czymś innym. Ja odczuwam je dziś tak mocno, że sama jestem nieco zaskoczona tym faktem! Nie stało się nic niezwykłego!!! Po prostu uzmysłowiłam sobie to jadąc z Miłoszem do przedszkola, że jestem bardzo szczęśliwa. Czemu:
bo mam wspaniałe dzieci, które raz na jakiś czas doprowadzają mnie do szewskiej pasji, ale są największym darem jaki mogłam otrzymać w życiu. Jestem tak strasznie szczęśliwa, że plany i marzenia które mam lub które mamy oboje zmieniają się całkowicie nie po naszej myśli, a wynik tego działania jest najlepszy na świecie i daje nam naprawdę poczucie spełnienia, radości, oddania.
Mam spokój, już dość długo go w sobie czuję. A od kiedy tak jest, wszystko co się dzieje układa sie najlepiej jak tylko można. Choć zachować spokój czasem przy dzieciach, mężu i codzienności jest mega ciężko- i tu Ameryki nie odkrywam, bo pewnie każdy tak ma na swój sposób i swoje życie.
Niesamowicie ogarnia mnie dziś szczęście. Czuję to tak mocno, że mogłabym zaraz wyjść na balkon i to wykrzyczeć:) lub wparować do męża do pracy i Mu o tym powiedzieć:)
Jest mi dobrze tu i teraz!!:):):)
Nie wiem co mi tam jeszcze piane, ale w całym tym swoim życiu znalazłam niesamowite szczęście, do którego konsekwentnie prowadziły mnie może własne poglądy, sposób na życie?! Pewnie tak.
Jestem szczęściarąąąą i kocham ten stan!!!!:):):)

2 komentarze:

  1. I udziela się szczęście Twoje innym :D

    OdpowiedzUsuń
  2. To właśnie jest sens życia, poczuć się tak bezwarunkowo szczęśliwym:) Mnie też się to zdarza i chociaż przychodzą też gorsze momenty, to warto czekać na ten stan szczęśliwosci.Wszystkiego dobrego:)

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)