Moja lista blogów

piątek, 27 stycznia 2017

ochy i achy

W tym tygodniu jesteśmy po uroczystościach przedszkolnych z okazji dnia babci i dziadka. Dumy nas rozpierają z mężem, że tak wspaniale chłopcy wypadli w wierszykach i piosenkach. Dziadkowie i pełni wzruszenia i fascynacji swoimi wnukami. Aż miło słuchać tych wszystkich och-ów i ach-ów:)
Dodatkowo było jeszcze zebranie u Olusia, na temat którego Panie rozpływają się niemal jak czekolada w rączce:) Bardzo lubie to przedszkole do którego chodzi, bo widzimy ile pozytywów i jak dobrze idzie Olkowi rozwój. Panie zwróciły nasza uwagę na talent Olusia zarówno muzyczno- taneczny jak i przede wszystkim plastyczny. Już jakiś czas temu zapisaliśmy Go na zajęcia dodatkowe do nck-u, aby mógł rozwijać swój talent. Co dla nas najważniejsze, to to, że Jemu sprawia to ogromną radość i widać, że robi to pasją i zaangażowaniem:)   Zaczyna po feriach:)

Miłoszek miał znowu trening otwarty dla rodziców. I jestem pełna podziwu i radości, że tak sobie radzi, że tak bardzo cieszą go te treningi, że tak dobrze sie tam bawi, odnajduje:) Swoja drogą, nie dziwie się, że wraca padnięty wieczorem do domu, a rano ledwo schodzi z łóżka, bo dosłownie nieźle ich tam trener "goni" po tej sali:)

Kubuś buszuje po brzuchu jak mała sarenka po łące, co sprawia straszny ból, ale również niesamowita radość mamie:) Chociaż czasem jest to uciążliwe, jak się ma wrażenie, że zaraz wyjdzie przez mój pępek;) Ale już niebawem mój malec będzie z Nami:)

Mam nadzieje, że nadal chłopcy będą się tak pięknie realizować poprzez zabawę oraz zdrowie im dopisze, bo jak zdrowie jest, to i reszta się układa:)

Miłego dnia:)

2 komentarze:

  1. Babcia,dziadek to cudowna sprawa - nikt tak nie potrafi doceniać, jak oni swoje wnuki :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Super się czyta takie wieści! Gratulacje dla Chłopców!

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)