Moja lista blogów

piątek, 7 lipca 2017

ku pamięci vol.2

Muszę o tym napisać, bo to co nas spotkało parę dni temu na placu centralnym w nowej hucie mam potrzebę zapisać. To były chyba niecałe 2 minuty, a tak bardzo nam potrzebne.
Wybraliśmy się na goodlody i rowery na plac centralny. Zbierając już cała naszą ferajnę do samochodu po przepysznych lodach i długiej jeździe rowerkami,  do mojego męża, który poprzez zabawę zaganiał chłopców do auta podszedł starszy Pan. Najpierw powiedział mężowi, że fajnych ma chłopców, potem zapytał się owych dwóch czy lubią swojego tatę? a potem dodał, że obserwuje ich już chwilkę i że to jak mąż rozumie się z synami i jak się z nimi bawi jest bardzo miłe dla oka. Potem podziękował mojemu ślubnemu, że ma dwóch synów, bo w naszym narodzie potrzeba prawdziwych mężczyzn i żołnierzy:)
Na koniec dodał, że dwóch synów spłodzić to sztuka, na co mój Ślubny gestem ręki pokazał na mnie i wózek i dodał, że nie dwóch a trzech! A Pan starszy złapał się za głowę i z jeszcze większą radością dodał, że to bohaterstwo: Trzech chłopców!!! Brawo chłopcze:) A potem odwrócił się do mnie i powiedział:" dziękuję, że rodzi Pani chłopców i wychowuje małych Polaków!!!"
Po czym pożegnał się z wielką wesołością i poszedł.
Poryczałam się w aucie jak tylko ruszyliśmy...
Nigdy nikt mi nie podziękował za poród (oprucz męża rzecz jasna).Poczułam się jakbym wykonywała jakąś specjalną misje:)

Kocham ich strasznie mocno. Mój Generał i Jego Ferajna:)

2 komentarze:

  1. Z czterema facetami w domu jesteś prawdziwą królową :)

    OdpowiedzUsuń
  2. czytając sama się wzruszyłam :D

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)