Moja lista blogów

czwartek, 27 lipca 2017

Mały Łakomczuszek!

Tak szybko zleciało. Mój mały Szkrabek ma już 4 miesiące. Codziennie mam możliwość przyglądać się jak pięknie się rozwija, jak poznaje świat, jak zacieśniają się więzi braterskie między chłopcami. 
Wczoraj pierwszy raz Kubuś zasmakował jabłuszka. To juz ten czas, kiedy odkrywać będzie nowe smaki. Ten etap rozwoju zawsze był mi bliski. Zawsze wzbudzał emocje, bo przecież to kolejny etap. Za chwilę się nie obejrzę, a On będzie wsuwał schaboszczaki i kanapki:) Tak bardzo delektuje się jako matka tym Jego smakowaniem nowego. Tak pięknie zjada z łyżeczki! Pierwszy raz, a tak pięknie dziamda sobie to po swojemu! Żaden z chłopców w sumie nie miał z tym problemu;) No cóż, facet;)

Kubuś przepięknie przesypia noce, ma swoje stałe pory drzemek w ciągu dnia. Jest tak spokojnym i roześmianym chłopcem:) W tym zachowaniu bardzo przypomina nam Miloszka. Tak bardzo rwie sie do podnoszenia do siadu i wierzga nóżkami jak Oluś w Jego wieku. Kubuś cudownie łączy w sobie wszystko co najlepsze z chłopców:) 

Kocham patrzeć na ich relację, na to jak bardzo Kuba zbliża ich do siebie. No i sie poryczałam;)...
Ale po prostu kocham patrzeć na moje dzieci, doświadczać naocznie tego co ich łączy! Tak pięknie dopełniają naszą rodzinę:)
Jasne, że będą się bić i łobuzować razem, doprowadzając mnie tym czasem pewnie do szewskiej pasji. Ale to takie cudowne doświadczenie!:)

Kubuś i Jego słodka buzia po jabłuszku:)

1 komentarz:

Fajnie, że zechciałaś/ -eś się wypowiedzieć, dziękuję:)